Menu
Your Cart

Sait on täitmisel ja tõlkimisel. Varsti on sisu rohkem. Kui olete märganud vigu - kirjutage meile sellest mis tahes kommunikatsioonimeetodiga. На данный момент большая часть модулей не работает. Больше информации можете получить по телефону 55550255

Korduma kippuvad küsimused

Registreerimise lihtsustamiseks on vaja kontot, kuna tellimus nõuab kõiki andmeid (nimi, aadress, telefoninumber) ja pärast seda saab täita tellimuse.
Me aksepteerime nii tavapäraseid maksemeetodeid (näiteks sularaha ja rahaülekandeid) kui ka rahvusvahelisi makseid nagu Paypal, VISA, Mastercard, Paysera, Yandex.Money ja palju muud.

Jah, muidugi! Hetkel pakume 2 võimalust:

1. Toote broneerimine 3 osamaksena. Kauba maksumus jaguneb 3 korda peale. Puudub intress. Lepingutasu on 2% summast, kuid mitte vähem kui 3 € ja mitte rohkem kui 15 €.

2. Koduliising (HOLM BANK). Osamakse 2 kuni 48 kuud. Intress alates 9,9% aastas. Lepingutasu on 0–5% summast.

Pakume kõiki meie turul kättesaadavaid transpordimeetodeid: 1. Kättetoimetamine isiklikult (Johvi / Kohtla-Järve) 2. Omniva Post|Kuller|Pakiautomaat 3. Smartpost Kuller|Pakiautomaat 4. DPD Kuller|Pakiautomaat 5. Muud valikud (kokkuleppel)

Saadame teie tellimuse välja hiljemalt 3 tööpäeva jooksul, tavaliselt tellimuse vormistamise päeval. Veoteenus edastab tellimuse 3 tööpäeva jooksul, tavaliselt järgmisel päeval. Kogu tellimus võib ajaliselt võtta 1–6 päeva.
Võtame kauba tagasi 15 päeva jooksul pärast ostu sooritamist, kui toode ei vasta kirjeldusele või defektne. 

Meie kaupluses kehtivad järgmised garantiitingimused:

1. Teenuste puhul - 14 päeva.

2. Kasutatud kaupade puhul - 3 kuud.

3. Komisjonikaupade puhul - 14 päeva.

4. Uue toote puhul - 24 kuud.

Korduma kippuvad küsimused
Oleme käivitanud uue saidi ja vajame nüüd teie abi. Meie veebileht on suur ja koosneb paljudest nüanssidest, ning kui te komistate mõne vea otsa või märkate lehe toimimise osas probleeme, siis andke sellest kohe teada lehe allosas asuvas vestluses või muul teile sobival viisil. Täname teid selle eest premium-punktidega, millega saate tulevikus tasuda meie toodete ja teenuste eest.