Menu
Your Cart

Sait on täitmisel ja tõlkimisel. Varsti on sisu rohkem. Kui olete märganud vigu - kirjutage meile sellest mis tahes kommunikatsioonimeetodiga. На данный момент большая часть модулей не работает. Больше информации можете получить по телефону 55550255

Kompik uudised RSS Feed

03 Apr TEST
EtaVota 0 6
TEST..
09 Jul Arvutite remont
Yurasic 1 949
Arvutite ja muude-IT seadmete remont Arvutite ja muude IT-seadmete remont: ..
09 Jul Remont. Sülearvuti Asus UX32V
Yurasic 0 37
Обнаруженные дефекты, описание проблемы.Ноутбук поступил с неисправным аккумулятором. Заказчик запросил ценовое предложение на аккумулятор. При открытии ноутбука, были обнаружены следующие дефекты.- Сломаны крепления охладительной системы процессора и чипа.- Сорваны головки винтов охладительной системы процессора и чипа.- Повреждения контактов мате..
09 Jul Запрос. Ноутбук
Yurasic 0 19
  Acer Aspire VN7-791GIntel Core i7-4720HQ 2.60GHznVidia GeForce GTX 960M120GB SSD | 8GB | 6 летЦена: 550€Диагностика: 0€Вскрытие: 0€Чистка: 0€Замена термоэлементов: 0€Установка Windows: 0€ОБЩАЯ ЦЕНА: 550€Acer Asire E5-572GIntel Core i7-4712MQ 2.30GHznVidia GeForce 840M128GB SSD | 8GB | 6 летЦена: 363€Диагностика: 5€Вскрытие: 10€Чистка: 5€Замена те..
26 Jun Kassetid ja toonerid
EtaVota 0 204
Kõige sagedamini on printerite omanike esimene šokk pärast ostu - uue tooneri / kasseti hind. See on keskmiselt 40-60% printeri enda maksumusest. Minu esimene mõte on võtta ühendust toonerit nõudvate ettevõtetega. See toob siiski sageli kaasa kvaliteedi ja usaldusväärsuse probleeme. Aga mis siis, kui pakume teile uue komponendiga toonerit / padruni..
01 Jun Tere tulemast uue Kompik Eesti OÜ veebilehele
Yurasic 0 683
Lõpuks avatud uue mootori peal veebileht. Veebileht täiendatakse ja uuendatakse aja jooksul. Ilmuvad uued ideed ja funktsioonid. Vahepeal nautige saite ja otsige kasulikku infot...
02 Aug Windowsi paigaldamine
Yurasic 0 253
Kaasaegset maailma ei saa enam ilma arvuti, sülearvuti või mobiiltelefonita ette kujutada. Siiski on kõik need seadmed vaid tarkvarata riistvara. Arvuti jaoks on mitmeid erinvaid operatsioonisüsteeme, enamik kaasaegseid Eesti kasutajaid eelistavad Microsoft Windowsi, sel on lai valik Windowsi tooteid. Kõige populaarsemad ja tuntumad neist: Windows ..
16 Dec -25% aasta lõpuks
EtaVota 0 151
Kõigi teenuste maksumus kuni aasta lõpuni-25%Promokoodi kasutamisel2018..
11 Jul Litsentsivõtmete müük Windows 7 / Windows 8 / Windows 10-s
EtaVota 0 171
Windows 7 / Windows 8 / Windows 10 litsentsivõtmed müüdi edasi ning võtmed on aktiveeritud ja ühendatud teie arvutiga / kontoga. Microsofti litsentsi ostmiseks ei pea te enam suuremat raha aktiveerima või maksma.Alates 15 €Kust need võtmed tulevad?Vanadest ja purunenud arvutitest. Iga võti eemaldatakse endisest arvutist või kontost ja muutub vabaks..
26 Mar Veebisaidi ja ettevõtte posti loomine
EtaVota 0 205
Efektiivne interneti sait on-hästi kujundatud professionaalne ressurss, mis meelitab ligi konkreetseid sihtrühmi, aitab suurendada konversiooni, teavitab online-kogukonda teie ettevõttest ja aitab lahendada mitmeid muid probleeme, mis tekivad toodete ja teenuste reklaamimisel võrgus.Alati ajakohane ja tõhus.Veebisait nagu www.imja.ee (ru / eu / tk ..
20 Mar Kevad on tulnud! KÕIK DISCOUNTS -20%
EtaVota 0 155
Kuni 31. märtsini - 20% allahindlus kõikidest kaupadest ja teenustest.Suur valik telefone, sülearvuteid, tablette, jalgrattaid ja muid kaupu.Küsi nüüd ja saada allahindlust.Soodustuse saamiseks sisestage koodi sõna "SPRING"..
14 Jan Abi seadmete müümisel
EtaVota 0 193
Kas teil on tehnikaseade, mida soovite müüa? Sa ei tea, kust alustada ja kus kaupa kõige paremini?! Kas olete mures, et kohtute ebaausate ostjatega ja jääte ilma nii rahast kui tootest? Seadmete müük - see on olukord, kus on palju erinevaid nüansse. Meil on laialdased kogemused kaupade müügi ning hinnaplaneerimise ja kirjelduste alal.Me teame, kuid..
Tooted 1 kuni 12, kokku 32 tootest (3 lehekülge)
Oleme käivitanud uue saidi ja vajame nüüd teie abi. Meie veebileht on suur ja koosneb paljudest nüanssidest, ning kui te komistate mõne vea otsa või märkate lehe toimimise osas probleeme, siis andke sellest kohe teada lehe allosas asuvas vestluses või muul teile sobival viisil. Täname teid selle eest premium-punktidega, millega saate tulevikus tasuda meie toodete ja teenuste eest.