Menu
Your Cart

Sait on täitmisel ja tõlkimisel. Varsti on sisu rohkem. Kui olete märganud vigu - kirjutage meile sellest mis tahes kommunikatsioonimeetodiga. На данный момент большая часть модулей не работает. Больше информации можете получить по телефону 55550255

Kompik Eesti OÜ
Veebisaidi|Poodi|Äripostkasti loomine alates 15€
Veebisaidi|Poodi|Äripostkasti loomine alates 15€
Veebisaidi|Poodi|Äripostkasti loomine alates 15€
Kaasaegne interaktiivne veebileht või kasumlik veebipood. Veebileht-visiitkaart või portfoolio. Äripost või nimi Internetis. Teeme kõik käivitusvalmiks alates 15€.
Tee tellimus kohe
Ülekirjutamine VHS kassetilt DVD|USB-le
Ülekirjutamine VHS kassetilt DVD|USB-le
Digitaalseeri oma VHS kassetid DVD|USB|Cloud meediatele. Kvaliteetne ümberkirjutamine. Sõbralikud hinnad! Talleta väärtuslik minevik kaasaaegsesse meediasse.
Vaade ja telli
Kasutatud kaupade müük
Kasutatud kaupade müük
Kasutatud seadmete müük ja ost. Suur valik ja suurepärased hinnad. Garantii 14 päevast kuni 2 aastani. Säästa kvaliteeti kahjustamata!
Vaade ja telli
Too sõpru ja saa 25%!
Too sõpru ja saa 25%!
Meil on hea meel iga kliendi üle ja kui pakute meie teenuseid teistele inimestele, siis oleme valmis teid tänama. Teeni koos meiega!
Täpsusta tingimused
Windowsi keele tõlge
Ei saa oma arvutist aru?!
Tundmatut windowsi keelt võib olla raske kasutada ja see võib põhjustada arvuti aeglustumist. Keele vahetamine ilma litsentsi ja andmete kaotamiseta.
Täpsusta tingimused

Viimased uudised

03 Apr TEST
EtaVota 0
TEST..
09 Jul Arvutite remont
Yurasic 1
Arvutite ja muude-IT seadmete remont Arvutite ja muude IT-seadmete remont: ..
09 Jul Remont. Sülearvuti Asus UX32V
Yurasic 0
Обнаруженные дефекты, описание проблемы.Ноутбук поступил с неисправным аккумулятором. Заказчик запросил ценовое предложение на аккумулятор. При открытии ноутбука, были обнаружены следующие дефекты.- Сломаны крепления охладительной системы процессора и чипа.- Сорваны головки винтов охладительной системы процессора и чипа.- Повреждения контактов мате..
09 Jul Запрос. Ноутбук
Yurasic 0
  Acer Aspire VN7-791GIntel Core i7-4720HQ 2.60GHznVidia GeForce GTX 960M120GB SSD | 8GB | 6 летЦена: 550€Диагностика: 0€Вскрытие: 0€Чистка: 0€Замена термоэлементов: 0€Установка Windows: 0€ОБЩАЯ ЦЕНА: 550€Acer Asire E5-572GIntel Core i7-4712MQ 2.30GHznVidia GeForce 840M128GB SSD | 8GB | 6 летЦена: 363€Диагностика: 5€Вскрытие: 10€Чистка: 5€Замена те..
26 Jun Kassetid ja toonerid
EtaVota 0
Kõige sagedamini on printerite omanike esimene šokk pärast ostu - uue tooneri / kasseti hind. See on keskmiselt 40-60% printeri enda maksumusest. Minu esimene mõte on võtta ühendust toonerit nõudvate ettevõtetega. See toob siiski sageli kaasa kvaliteedi ja usaldusväärsuse probleeme. Aga mis siis, kui pakume teile uue komponendiga toonerit / padruni..
01 Jun Tere tulemast uue Kompik Eesti OÜ veebilehele
Yurasic 0
Lõpuks avatud uue mootori peal veebileht. Veebileht täiendatakse ja uuendatakse aja jooksul. Ilmuvad uued ideed ja funktsioonid. Vahepeal nautige saite ja otsige kasulikku infot...
02 Aug Windowsi paigaldamine
Yurasic 0
Kaasaegset maailma ei saa enam ilma arvuti, sülearvuti või mobiiltelefonita ette kujutada. Siiski on kõik need seadmed vaid tarkvarata riistvara. Arvuti jaoks on mitmeid erinvaid operatsioonisüsteeme, enamik kaasaegseid Eesti kasutajaid eelistavad Microsoft Windowsi, sel on lai valik Windowsi tooteid. Kõige populaarsemad ja tuntumad neist: Windows ..

Kõik uudised

<h6>Valmistume kooli varasemalt</h6>

<h2>#endofsummer</h2>

<p></p>

<h5>Ära jäta võimalust osta arvutit või häälestust kooliks soodsa hinnaga.</h5>

Meie parim valik

Tasuta kohaletoimetamine pakiautomaadisse alates 150€
Kui kaup mahub pakiautomaadisse ja ost ületab 150€, siis maksame postikulud ise.
Oleme käivitanud uue saidi ja vajame nüüd teie abi. Meie veebileht on suur ja koosneb paljudest nüanssidest, ning kui te komistate mõne vea otsa või märkate lehe toimimise osas probleeme, siis andke sellest kohe teada lehe allosas asuvas vestluses või muul teile sobival viisil. Täname teid selle eest premium-punktidega, millega saate tulevikus tasuda meie toodete ja teenuste eest.